Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Uruchomienie programu "Zajęcia klubowe w WTZ"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnie informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił program "Zajęcia klubowe w WTZ" adresowany do podmiotów prowadzących warsztaty terapii zajęciowej.

Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym i zawodowym poprzez prowadzenie przez warsztaty terapii zajęciowej zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji. W ramach programu podmiot prowadzący WTZ zainteresowany prowadzeniem zajęć klubowych może ubiegać się o ich dofinansowanie ze środków PFRON.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PFRON: http://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/program-zajecia-klubowe-w-wtz/tresc-programu/ oraz w siedzibie PCPR lub pod nr. tel. 34/3505125.

W związku z uruchomieniem programu "Zajęcia klubowe w WTZ" informujemy, że wnioski o dofinansowanie w ramach ww. programu przyjmowane będą w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnie, ul. M. Konopnckiej 8, 46-300 Olesno do 17 sierpnia 2018 r.

 

Wzór wniosku do pobrania znajduje się poniżej.

DOCwniosek o dofinanoswanie programu Zajęcia klubowe w WTZ.doc (82,50KB)