Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konsultacje projektu „Programu współpracy Powiatu Oleskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok

KONSULTACJE

 

Informujemy, że od 27 sierpnia 2020 r. do 7 września 2020 r do godz. 15:00 trwać będą konsultacje projektu „Programu współpracy Powiatu Oleskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021”.

Uwagi należy przesyłać wyłącznie na załączonym formularzu do 7 września 2020 r. do godz. 15:00

Opinie i uwagi wnoszone w formie pisemnej, należy składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Oleśnie lub przekazać drogą elektroniczną na adres: r.halski@powiatoleski.pl

Uwagi przesłane po wskazanym terminie nie zostaną uwzględnione.

„Program współpracy Powiatu Oleskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021” jest wyłożony do wglądu w pokoju 206 (II piętro) w Starostwie Powiatowym w Oleśnie oraz umieszczony na niniejszej stronie.

PDFUchwała_Zarządu_Powiatu_-_Projekt_Programu.pdf (608,78KB)

DOCXZałącznik_nr_2_-_Formularz_zgłaszania_uwag.docx (20,42KB)

PDFZałącznik_nr_3_-_kalendarz_czynności.pdf (90,39KB)

 

W trakcie trwania konsultacji nie wniesiono opinii i uwag do projektu „Programu współpracy Powiatu Oleskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021”