Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA OBSŁUGI INTERESANTÓW W WYDZIALE GEODEZJI, KARTOGRAFII, KATASTRU I GOSPODARKI MIENIEM

W związku ze stale rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 w powiecie oleskim, od 19 października 2020r. wprowadza się ograniczenia w funkcjonowaniu Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem Starostwa Powiatowego w Oleśnie.

W trosce o zdrowie mieszkańców i pracowników do odwołania ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów, a kontakt z pracownikami Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem będzie możliwy drogą elektroniczną, telefonicznie oraz za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Wnioski i pisma w formie papierowej można składać do skrzynki podawczej znajdującej się w przedsionku Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem znajdującego się przy ulicy Powstańców Śląskich 6. Przy składaniu w/w dokumentów proszę o podanie nr telefonu kontaktowego w celu uzgodnienia terminu odbioru gotowych dokumentów.

Odbiór zamówionych dokumentów odbywać się będzie wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym;


tel. 34/350 41 37 - Informacja/obsługa petenta (szczegółowy zakres obsługi poniżej)

tel. 34/350 41 31 - Geodeta Powiatowy

tel. 34/350 41 39 - Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
                                   Powiatowy Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowych

tel. 34/350 41 36 -  Ewidencja gruntów i budynków

tel. 34/350 41 34 - Oddział Gospodarki Mieniem
tel. 34/350 41 33 – kierownik Oddziału Gospodarki Mieniem

tel. 34/350 41 35, 34/350 41 42 – Mapa numeryczna

fax. 34/350 41 30
e-mail:

Adres skrytki na portalu: www.e-puap.gov.pl -  Skrzynka podawcza: /PowiatOleski/SkrytkaESP

CZAS PRACY WYDZIAŁU

poniedziałek 7.30 – 15.30 
wtorek 7.30 – 16.00 
środa 7.30 – 15.30 
czwartek 7.30 – 15.30 
piątek 7.30 – 15.00 

Wnioski i formularze dostępne tutaJ: DRUKI DO POBRANIA

.

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES OBSŁUGI PETENTA

Lp.

Pracownik/zakres obsługi

Oddział / kompetencje

mail

Tel./ nr pokoju

1

Mariusz Chlebowski

Naczelnik Wydziału

Geodeta Powiatowy

m.chlebowski@powiatoleski.pl

34/3504131

pokój nr 1

2

Anna Stasiak

Kierownik Oddziału

 

Oddział Gospodarki Mieniem

a.stasiak@powiatoleski.pl

34/3504133

pokój nr 3

3

Renata Gajdeczka

r.gajdeczka@powiatoleski.pl

34/3504134

pokój  nr 4

4

Sabina Janicka

s.janicka@powiatoleski.pl

5

Weronika Roj

w.roj@powiatoleski.pl

6

Maria Godziątkowska

Obsługa stron

m.godziatkowska@powiatoleski.pl

34/3504137

parter

7

Beata Małeska

Gmina Gorzów Śląski

- obszar wiejski i miasto.

Gmina Praszka

- miasto.

 

 

 

 

 

Ewidencja gruntów i budynków

b.maleska@powiatoleski.pl

34/3504136

pokój nr 6

8

Karina Blozik

Gmina Olesno

- obszar wiejski i miasto.

k.blozik@powiatoleski.pl

9

Karina Skowronek

Gminy Radłów, Rudniki i Zębowice.

k.skowronek@powiatoleski.pl

10

Marta Trocha

Gmina Dobrodzień

- obszar wiejski i miasto.

Gmina Praszka

- obszar wiejski.

m.trocha@powiatoleski.pl

11

Patryk Pytlarczyk

Gmina Olesno

- obszar wiejski i miasto.

Gmina Rudniki

- część obszaru.

 

Mapa numeryczna

p.pytlarczyk@powiatoleski.pl

34/3504135

pokój nr 5

12

Jacek Stanisławczyk

Gminy  Zębowice,

Gorzów Śląski

- obszar wiejski i miasto.

j.stanislawczyk@powiatoleski.pl

13

Ilona Makles

Gmina Dobrodzień

- obszar wiejski i miasto.

Gmina Rudniki

- część  obszaru.

i.makles@powiatoleski.pl

34/3504142

 

14

Bożena Wiesiołek

Gmina Radłów.

Regulacja ksiąg wieczystych.

b.wiesiolek@powiatoleski.pl

15

Łukasz Machnik

Gmina Praszka

- obszar wiejski i miasto.

Gmina Rudniki

- część obszaru.

l.machnik@powiatoleski.pl

16

Joanna Pierzyna-Golińska

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

j.pierzyna-golinska@powiatoleski.pl

34/3504139

parter

17

Mariola Chorąży-Czarnecka

m.chorazy-czarnecka@powiatoleski.pl

18

Monika Wiśniewska

m.wisniewska@powiatoleski.pl