Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Imienne wykazy głosowań z XXXI sesji Rady Powiatu w Oleśnie odbytej w dniu 28.10.2021r.

Głosowanie w sprawie przyjęcia wniosku Zarządu Powiatu w Oleśnie o uzupełnienie porządku obrad o projekt Uchwały Rady Powiatu w Oleśnie w sprawie zmiany Uchwały Rady Powiatu w Oleśnie Nr XXII/141/2020 z dnia 30.12.2020r. w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Oleskiego (11:15:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Roland Fabianek, Krzysztof Antonowicz, Piotr Rasztar, Henryk Zug, Jacek Wróbel, Kordian Poniatowski, Tomasz Szymański, Damian Hutsch, Ewa Cichoń, Sylwia Kus, Teresa Gielsok, Janusz Wojczyszyn, Leszek Kałwak, Barbara Kaczmarczyk, Krzysztof Chudzicki, Dionizy Brylka
  • BRAK GŁOSU(3):
    Stanisław Belka, Stanisław Grzesik, Teresa Czaja

Głosowanie w sprawie przyjęcia porządku obrad. (11:16:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Jacek Wróbel, Barbara Kaczmarczyk, Roland Fabianek, Krzysztof Antonowicz, Tomasz Szymański, Ewa Cichoń, Damian Hutsch, Janusz Wojczyszyn, Piotr Rasztar, Dionizy Brylka, Sylwia Kus, Kordian Poniatowski, Henryk Zug, Krzysztof Chudzicki, Leszek Kałwak, Teresa Gielsok
  • BRAK GŁOSU(3):
    Stanisław Belka, Stanisław Grzesik, Teresa Czaja

Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały Nr XXXI/195/2021 w sprawie przyjęcia deklaracji o kontynuacji umowy partnerskiej pomiędzy Rejonem Bogorodczany w obwodzie Iwano-Frankiwskim na Ukrainie a Powiatem Oleskim w Województwie Opolskim w Rzeczpospolitej Polskiej (12:02:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Krzysztof Antonowicz, Damian Hutsch, Roland Fabianek, Sylwia Kus, Krzysztof Chudzicki, Jacek Wróbel, Piotr Rasztar, Tomasz Szymański, Janusz Wojczyszyn, Leszek Kałwak, Henryk Zug, Teresa Gielsok, Dionizy Brylka, Ewa Cichoń, Barbara Kaczmarczyk, Kordian Poniatowski
  • BRAK GŁOSU(3):
    Stanisław Belka, Stanisław Grzesik, Teresa Czaja

Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały Nr XXXI/196/2021 w sprawie zatwierdzenia Programu Naprawczego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie (12:04:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Krzysztof Antonowicz, Henryk Zug, Jacek Wróbel, Roland Fabianek, Sylwia Kus, Tomasz Szymański, Krzysztof Chudzicki, Kordian Poniatowski, Piotr Rasztar, Dionizy Brylka, Ewa Cichoń, Damian Hutsch, Teresa Gielsok, Barbara Kaczmarczyk, Leszek Kałwak, Janusz Wojczyszyn
  • BRAK GŁOSU(3):
    Stanisław Belka, Stanisław Grzesik, Teresa Czaja

Głosowanie w sprawie przyjęcia wniosku Zarządu Powiatu w Oleśnie w sprawie wprowadzenia autopoprawek do projektu Uchwały Rady Powiatu w Oleśnie w sprawie zmian budżetu Powiatu Oleskiego (12:06:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Krzysztof Antonowicz, Jacek Wróbel, Kordian Poniatowski, Barbara Kaczmarczyk, Krzysztof Chudzicki, Piotr Rasztar, Tomasz Szymański, Janusz Wojczyszyn, Roland Fabianek, Damian Hutsch, Ewa Cichoń, Sylwia Kus, Henryk Zug, Leszek Kałwak, Teresa Gielsok, Dionizy Brylka
  • BRAK GŁOSU(3):
    Stanisław Belka, Stanisław Grzesik, Teresa Czaja

Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały Nr XXXI/197/2021 w sprawie zmian w budżecie Powiatu Oleskiego (12:07:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Krzysztof Antonowicz, Jacek Wróbel, Barbara Kaczmarczyk, Piotr Rasztar, Leszek Kałwak, Roland Fabianek, Ewa Cichoń, Dionizy Brylka, Damian Hutsch, Sylwia Kus, Teresa Gielsok, Krzysztof Chudzicki, Kordian Poniatowski, Tomasz Szymański, Henryk Zug, Janusz Wojczyszyn
  • BRAK GŁOSU(3):
    Stanisław Belka, Stanisław Grzesik, Teresa Czaja

Głosowanie w sprawie podjęcia Uchwały Nr XXXI/198/2021 w sprawie zmiany Uchwały Rady Powiatu w Oleśnie Nr XXII/141/2020 z dnia 30.12.2020r. w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Oleskiego (12:08:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (16):
    Barbara Kaczmarczyk, Krzysztof Antonowicz, Roland Fabianek, Henryk Zug, Jacek Wróbel, Piotr Rasztar, Tomasz Szymański, Janusz Wojczyszyn, Krzysztof Chudzicki, Sylwia Kus, Leszek Kałwak, Kordian Poniatowski, Dionizy Brylka, Damian Hutsch, Teresa Gielsok, Ewa Cichoń
  • BRAK GŁOSU(3):
    Stanisław Belka, Stanisław Grzesik, Teresa Czaja

Głosowanie w sprawie przyjęcia protokołu Nr XXX/2021 z dnia 15.09.2021r. (12:11:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Krzysztof Antonowicz, Jacek Wróbel, Roland Fabianek, Piotr Rasztar, Ewa Cichoń, Krzysztof Chudzicki, Kordian Poniatowski, Tomasz Szymański, Dionizy Brylka, Teresa Gielsok, Damian Hutsch, Henryk Zug, Sylwia Kus, Janusz Wojczyszyn, Leszek Kałwak
  • BRAK GŁOSU(4):
    Stanisław Belka, Stanisław Grzesik, Barbara Kaczmarczyk, Teresa Czaja