Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Strona główna - PPP-P

Powrót

Szanowni Państwo

W związku z kwarantanną narodową , mając na uwadze potrzeby dzieci, młodzieży oraz rodziców i nauczycieli szczególnie w czasie ferii zimowych w zakresie różnorodnych form pomocy i wsparcia psychologiczno-pedagogicznego informujemy, że poradnia jest placówką nieferyjną wiec wykonuje swoje różnorodne zadania w zakresie ( porad/konsultacji/diagnoz/terapii/opiniowania i orzecznictwa). także w czasie przerwy feryjnej.

Ponadto z uwagi na liczne ograniczenia , szczególnie dotyczące kontaktów społecznych w tym rówieśniczych uruchamiamy dodatkowe formy wsparcia w sytuacji” pilnej potrzeby ” tj. dyżury pod niżej umieszczonymi numerami telefonów do specjalistów naszej poradni, gdzie zainteresowane osoby będą mogły uzyskać informację oraz w sytuacji potrzeby poradę/konsultację przez telefon/WhatsApp, bądź umówienie na bezpośredni kontakt w placówce. W tym miejscu należy dodać, ze psycholog będący na dodatkowym zasiłku opiekuńczym dla rodzica dziecka do 8r.z – na czas ferii zasilił grono psychologów poradni, celem szybkiego i różnorodnego wsparcia dla klientów poradni.

Poradnia codziennie w godzinach 8-15.30 udziela informacji i porad/ pod numerami:

34/358 28 74 czynny od 8.00 – 15.30 we wtorki do 16.00

dyrektor, pedagog – 697 232 928 godz. 900 – 1500 poniedziałek, środa, czwartek, piątek

psycholog – 883 316 423 godz. 1300 - 1700 poniedziałek, środa, piątek

                  504 350 426 godz. 900 - 1300 od poniedziałku do piątku

                  502 876 726 godz. 1300 – 1700 od poniedziałku do piątku

pedagog, logopeda, neurologopeda – 783 391 173 godz. 900 - 1300 wtorek, czwartek

oraz drogą e-mail:

Dwóch psychologów poradni utrzymuje stały kontakt telefoniczny z grupą pedagogów szkolnych.

Ponadto informujemy, że aktywnie działa od maja 2020 r. na Facebooku Grupa wsparcia ”Pedagodzy, psycholodzy Powiatu Oleskiego”, której moderatorem jest doświadczony psycholog naszej poradni Anna Krzykawiak –Pinkosz. Dzięki działaniom tej Grupy odbywa się systematyczne wsparcie, a także dzielenie się dobrymi praktykami działań względem dzieci, młodzieży a także rodziców i nauczycieli w czasie pandemii. Zapraszamy do dalszej aktywnej współpracy !!!

Dyrektor wraz z Zespołem Pracowników Publicznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Oleśnie zwraca się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie powyższej informacji na stronie internetowej szkoły/placówki, celem poinformowania rodziców, uczniów i nauczycieli.

 

Z wyrazami szacunku oraz z życzeniami zdrowia

Jolanta Górka

dyrektor PPP-P w Oleśnie

 

 

Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Oleśnie


46-300 Olesno, ul. Dębowa 3

tel. 34/ 358-28-74

e-mail:

 

Dyrektor Poradni - mgr Jolanta Górka

Sekretariat poradni czynny jest codziennie w godz. 7:30 – 15:30

Pracownicy pedagogiczni dostępni codziennie w godz. 8:00 - 20:30

( 8:00 - 13:00 - diagnoza, 12:00 - 17:00 - terapia, 16:00 - 20:30 - zajęcia grupowe )

 

W swojej pracy stawiamy na: bezpieczeństwo, atmosferę

  • dajemy dziecku, rodzicowi, nauczycielowi,
  • poczucie bezpieczeństwa i pewności, że dostają fachową pomoc, że zajmują się nimi specjaliściporadnia jest miejscem przyjaznym, twórczym, pomocnym.

Stawiamy na: profesjonalizm, wiedzę

  • nasza kadra stanowi zespół doświadczonych i rzetelnych fachowców,
  • naszą dewizą jest znalezienie sposobu rozwiązania zgłaszanych problemów,
  • łączymy doświadczenie z nowatorstwem.

Stawiamy na potrzeby

  • w ustaleniu oferty kierujemy się potrzebami sygnalizowanymi przez środowisko szkolne i rodzinne,
  • nasza oferta jest szeroka i dynamiczna.

 

JESTEŚMY Z WAMI JUŻ PONAD 40 LAT

Misja poradni

„Jesteśmy po to, aby inicjować, inspirować, promować, wspierać i współtworzyć pomyślne warunki rozwoju dzieci i młodzieży”

 

Szanowni Państwo,

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Oleśnie w roku 2011 obchodziła 40- lecie swojego istnienia. Był to dla nas czas dokonywania bilansu swojej pracy oraz tworzenia dalszych planów działania. Jest to także doskonała okazja dla wyrażenia uznania dla Państwa pracy oraz wdzięczności za dotychczasową współpracę z Poradnią w niezwykle ważnej, ale też trudnej misji działania na rzecz rozwoju i edukacji dzieci i młodzieży, pomocy w realizacji ich marzeń, aspiracji, rozwijania talentów. Poradnia nadal pragnie być miejscem gdzie nauczyciel, rodzic, opiekun oraz sam uczeń może zgłosić się w każdej trudnej sprawie związanej z rozwojem, nauką, wychowaniem. Chcemy dostosowywać się do aktualnych zapotrzebowań naszych klientów, nowych wyzwań szybko zmieniającej się rzeczywistości, w której wzrastają nasze dzieci i młodzież. Jest to możliwe właśnie dzięki Waszej współpracy z nami, zgłaszaniu Waszych potrzeb oraz dostarczaniu informacji zwrotnej na temat naszej pracy.

Z wyrazami szacunku

Jolanta Górka

Dyrektor

PPP-P Olesno

 

Powrót